Firmamız Brc Gıda Güvenliği Standartları Denetiminde Aa+ Başarı Seviyesine Ulaştı - Yayınlar
28 Mayıs 2024 Salı
Gurur ve heyecanla duyuruyoruz ki firmamız, BRCGS Gıda Güvenliği Standardı (Versiyon 9) denetimini en yüksek derece olan AA+ başarı seviyesinde tamamlamaya hak kazanmıştır.
Firmamız Brc Gıda Güvenliği Standartları Denetiminde AA+ Başarı Seviyesine Ulaştı
Sevgili müşterilerimiz ve iş ortaklarımız, 
Gurur ve heyecanla duyuruyoruz ki firmamız, BRCGS Gıda Güvenliği Standardı (Versiyon 9) denetimini en yüksek derece olan AA+ başarı seviyesinde tamamlamaya hak kazanmıştır. Bu başarı, gıda güvenliği ve kalite yönetim sistemimizin mükemmel bir şekilde uygulandığının bir göstergesidir.
 
BRCGS Gıda Güvenliği Standardı, uluslararası düzeyde gıda endüstrisinde iyi uygulamalara uyum için bir ölçüt olarak kabul edilir. Bu başarı, müşterilerimize ve tedarikçilerimize olan taahhüdümüzün bir yansımasıdır.
 
Bu başarıda emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ederiz
Yıllık Üretim Yıllık Üretim 675000 TON 2020 cari yılı itibariyle firmamız; günlük 1850 ton, yıllık ise 675.000 ton buğday öğütme kapasitesine sahiptir. 
İhracat Kapasitesi İhracat Kapasitesi 4 KITA Kurulduğu günden bugüne sorunsuz bir şekilde dünyanın dört bir yanına ihracat yapmaktayız.
Kalite Sertifikası Kalite Sertifikası 6 BELGE 1976'dan beri tecrübesi, izin belgeleri, ödülleri ve sertifikalarıyla Osmanlı Un her zaman yanınızda!
Kalite ve Deneyim Kalite ve Deneyim 1976 'DAN BERİ Gelişmeleri yakından takip etmekte, imkanlar elverdiği ölçüde gerek teknolojik ve de gerek yapısal olarak kendini sürekli geliştirmektedir.
Osmanlı Un