Kurumsal
Unsan Un Sanayi Ticaret A.Ş.
1976’dan Günümüze Kalitesiyle ve Tecrübesiyle
Unsan Un Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin bünyesinde yer alan Osmanlı Un Fabrikası Samsun ilinde 1976 yılında kurulmuştur. 2020 cari yılı itibariyle firmamız; günlük 1850 ton, yıllık ise 675.000 ton buğday öğütme kapasitesine sahiptir. 

Firmamız; OSMANLI, AKÇA, SAMS UN ve UNSAN marka adları altında gerek yurt içi ve gerek yurt dışında olmak üzere faaliyet göstermektedir. Firmamız Azerbaycan, Gürcistan, Irak, Uzak Doğu, Afrika, Orta Doğu, Güney Amerika, İngiltere ve Okyanusya kıtası pazarına ihracat yapmaya devam etmektedir. Ayrıca 2020 yılı itibariyle İstanbul Silivri'deki fabrikamız da hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız, İstanbul Sanayi Odası'nca hazırlanan "Türkiye'nin en büyük 1000 sanayi kuruluşu" listesinde yer almaktadır. Firmamız un sektörü ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir. 

Firmamızda "TSE, Helal Gıda Üretim, BRCGS, KOSHER ve Sıfır Atık" belgeleri mevcuttur.
Biz Kimiz ?
Neden Bizi Seçmelisiniz ?
Osmanlı Un Fabrikası
Neden Osmanlı Un'u Seçmelisiniz ?
Firmamız, İstanbul Sanayi Odasınca hazırlanan Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2008, 2009, 2018 ve 2019 yılı listelerinde yer almıştır.

Firmamız un sektörü ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip etmekte, imkanlar elverdiği ölçüde gerek teknolojik ve de gerek yapısal olarak kendini sürekli geliştirmektedir. Nitekim 2009 yılında faaliyete geçen tam otomatik un depolama ve paketleme sistemimizde bu gaye ile gerçekleştirilmiş yatırımlardır.

Firmamız ÖNCE KALİTE sloganından hareketle gerek birinci elden tüketicilere, gerekse un ürünleri imalatçılarına gerekli sıhhi ve kalite şartlarına haiz ve de gerektirdiği ölçüde katkısız buğday unu sunmaktadır.
Vizyon ve Misyon
Önce Kalite Sloganından Hareketle
Vizyon ve Misyon
Müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en yüksek düzeyde tutan, alanındaki gelişmeleri takip ederek modern çağa ayak uyduran, ülke ekonomisine ve çevreye katkı sağlayan, kendi sektöründe öncü bir kuruluş olmaktır.

Müşterilerimizin sonsuz güvenini ve desteğini alarak onlara en iyi bir şekilde hizmet vermek amacını güdüyoruz.
Tanıtım Filmi
Yıllık Üretim Yıllık Üretim 675000 TON 2020 cari yılı itibariyle firmamız; günlük 1850 ton, yıllık ise 675.000 ton buğday öğütme kapasitesine sahiptir. 
İhracat Kapasitesi İhracat Kapasitesi 4 KITA Kurulduğu günden bugüne sorunsuz bir şekilde dünyanın dört bir yanına ihracat yapmaktayız.
Kalite Sertifikası Kalite Sertifikası 6 BELGE 1976'dan beri tecrübesi, izin belgeleri, ödülleri ve sertifikalarıyla Osmanlı Un her zaman yanınızda!
Kalite ve Deneyim Kalite ve Deneyim 1976 'DAN BERİ Gelişmeleri yakından takip etmekte, imkanlar elverdiği ölçüde gerek teknolojik ve de gerek yapısal olarak kendini sürekli geliştirmektedir.
Osmanlı Un