Kalite
46 Yıllık Tecrübeyle...
Kalite ve Gıda Politikamız
Faaliyette bulunduğumuz buğday unu üretimi ve satışı sektöründe;
İlgili tüm yasal şartlara uygun,
Müşteri taleplerini en kısa zamanda ve en uygun şekilde yerine getirerek,
Müşteri şikayet ve isteklerini değerlendirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak,
Hammaddeden ürün teslimine kadar kaliteden ödün vermeden, özgünlüğü korunan ürünü en iyi şekilde sunarak,
Teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek gıda güvenliği ve diğer sistemlere entegrasyon seviyesini arttırmak,
Hammadde taklit veya tağşiş riski mevcut olabilecek tedarik zincirinde gelişmekte olan tehdit bilgilerine erişimi ve kontrolü sağlayacak sistem gerekliliklerini yerine getirerek,
BRC standartları ve islam fıkhına uygun üretim ve kurum kültürünün benimsenmesini sağlayarak,
Çalışanlarının memnuniyet ve bağlılığını arttırmayı hedefleyerek, tüm çalışanların desteği ve katılımı ile sürekli iyileşen kalite kültürü çerçevesinde,

Kaliteli ve güvenilir ürünler sunmayı taahhüt ederiz.
Kalite ve Gıda Politikamız
T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı
İşletme Kayıt Belgesi
Osmanlı Un 1976 yılında Türkiye'nin dünyaya açılan en önemli liman şehirlerinden olan Samsun ilinde kurulmuştur. Yılların getirdiği çalışma, tecrübe, teknolojik yatırım ve insana verdiği değerle bugün firmamız; günlük 1850 ton, yıllık ise 675.000 ton buğday öğütme kapasitesine sahiptir.
T.C. Türk Patent Enstitüsü
Marka Tescil ve Yenileme Belgeleri
Ülke genelinde yüzde  30'luk kapasite kullanım oranı geçerli olan kırmacılık sektöründe firmamız, yüzde 95'lik kapasite kullanım oranı ile OSMANLI, AKÇA, OSMANLI ATA ve de SAMS UN marka adları altında gerek yurt içi ve gerek yurt dışında olmak üzere faaliyet göstermektedir.
TSE ve ISO Belgeleri
Belgeler ve Sertifikalar
Firmamız, İstanbul Sanayi Odasınca hazırlanan Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2008, 2009, 2018 ve 2019 yılı listelerinde yer almıştır. Firmamız ÖNCE KALİTE sloganından hareketle gerek birinci elden tüketicilere, gerekse un ürünleri imalatçılarına gerekli sıhhi ve kalite şartlarına haiz ve de gerektirdiği ölçüde katkısız buğday unu sunmaktadır.
Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Derneği
Helal ve Tayyib Sertifika
Bu belgeler ile belirtilen ürünlerin İslam dinine göre Helal ve Tayyib şartları sağladığı GİMDES tarafından onaylanmaktadır.
Yıllık Üretim Yıllık Üretim 675000 TON 2020 cari yılı itibariyle firmamız; günlük 1850 ton, yıllık ise 675.000 ton buğday öğütme kapasitesine sahiptir. 
İhracat Kapasitesi İhracat Kapasitesi 4 KITA Kurulduğu günden bugüne sorunsuz bir şekilde dünyanın dört bir yanına ihracat yapmaktayız.
Kalite Sertifikası Kalite Sertifikası 15 BELGE 46 yıllık tecrübesi, izin belgeleri, ödülleri ve sertifikalarıyla Osmanlı Un her zaman yanınızda!
Kalite ve Deneyim Kalite ve Deneyim 46 YIL Gelişmeleri yakından takip etmekte, imkanlar elverdiği ölçüde gerek teknolojik ve de gerek yapısal olarak kendini sürekli geliştirmektedir.
Osmanlı Un